Seizoen 2009 - 2010
|
|
|
|
|
Hoofdklasse |
|
|
03-04-2010
|
Paasteammatch Cultura
|
Eindhoven
|
2e |
20-02-2010
|
Tilburg Moves (IDSF)
|
Tilburg
|
68e (Blessure)
|
07-02-2010 |
Antwerp Stars Cup (IDSF) |
Antwerpen |
70e |
31-01-2010
|
Wijchen Swingt Internationaal
|
Wijchen
|
18e |
|
|
|
|
A- klasse |
|
|
13-12-2009
|
Christmas Challenge Trophy
|
Dalfsen
|
10e (Halve Finale) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Seizoen 2008 - 2009 |
|
|
|
|
01-11-2009
|
Nederlands Kampioenschappen
|
Almere
|
13e (Halve Finale)
|
25-10-2009
|
Benelux Kampioenschappen
|
Amstelveen
|
7e (Halve Finale)
|
18-10-2009 |
15th Belguim Open (IDSF) |
Luik |
52e (1e Ronde) |
11-10-2009
|
Holland Masters (IDSF)
|
Papendal
|
64e (1e Ronde)
|
13-09-2009
|
Grote prijs van Twente
|
Oldenzaal
|
7e (Halve Finale)
|
05-07-2009
|
|
Wuppertal
|
50e (2e Ronde)
|
03-05-2009
|
|
Zevenbergen
|
Herkansing
|
26-04-2009 |
|
Amstelveen |
Herkansing |
13-04-2009
|
|
Cuijk
|
6e |
05-04-2009
|
|
Kerkdriel
|
Herkansing
|
08-03-2009
|
|
Badhoevedorp
|
5e
|
22-02-2009
|
|
Tilburg
|
5e
|
25-01-2009
|
|
Wijchen
|
4e
|
14-12-2008
|
|
Dalfsen
|
3e
|
25-10-2008
|
|
Amstelveen
|
6e
|
05-10-2008 |
Bavaria Trophy |
Geldrop |
Halve Finale
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seizoen 2004 - 2005 |
|
|
|
|
15-05-2005
|
NK Standaard
|
Den Bosch
|
12e
|
08-05-2005
|
Let's Dance
|
Amstelveen
|
11e
|
10-04-2005
|
Swinging World Trophy
|
Steenwijk
|
8e
|
28-03-2005
|
Holland Dans Spektakel
|
Boxmeer
|
1e
|
13-03-2005
|
Super Holland Cup 2005
|
Dalfsen
|
4e
|
20-02-2005
|
De Grote Prijs Van Zuid Nederland
|
Vught
|
14e
|
03-02-2005
|
International Open Standard (IDSF)
|
Antwerpen
|
77e
|
30-01-2005
|
Wijchen Swingt Internationaal
|
Wijchen
|
11e
|
09-01-2005
|
Nieuwjaars Cup
|
Dalfsen
|
9e
|
28-11-2004
|
Dutch Challenge Trophy 2004
|
Steenwijk
|
7e
|
13-11-2004
|
Dans 2004
|
Assen |
3e
|
31-10-2004
|
Bavaria Trophy
|
Geldrop
|
10e
|
24-10-2004
|
BeNeLux Kampioenschappen
|
Den Bosch
|
3e
|
17-10-2004
|
Holland Masters
|
Papendal
|
7e
|
03-10-2004
|
Let's Dance
|
Amstelveen
|
8e
|
|
|
|
|
D- klasse |
|
|
19-09-2004 |
Grote prijs van Twente |
Oldenzaal |
1e |
|
|
|
|
|
|
|
|
Seizoen 2003 - 2004 |
|
|
|
|
16-05-2004 |
NK Standaard |
Den Bosch |
7e |
09-05-2004 |
Let's Dance |
Amstelveen
|
4e |
25-04-2004
|
Toine Daas |
Waalre |
12e |
18-04-2004 |
Ad de Bruijn
|
Amstelveen |
3e |
12-04-2004 |
Hans Verhoeven |
Boxmeer |
3e |
21-03-2004 |
De Danser |
Badhoevedorp |
8e |
29-02-2004 |
Ad de Bruijn |
Kerkdriel |
11e |
15-02-2004 |
Grote Prijs van Zuid Nederland |
Vught |
4e |
01-02-2004 |
Menno Kluver
|
Wijchen |
12e |
11-01-2004 |
Klaas Drenth |
Dalfsen |
4e |
14-12-2003 |
Dirk Koning |
Dalfsen |
8e |
30-11-2003 |
Cor van de Stroet
|
Steenwijk |
16e |
02-11-2003 |
Bavaria Trophy |
Geldrop |
9e |
05-10-2003 |
Let's Dance
|
Amstelveen |
9e |
|
|
|
|
|
|
|
|
Seizoen 2002 - 2003 |
|
|
|
|
Nieuwelingen |
|
|
18-05-2003 |
NK Standaard |
Den Bosch |
3e |
04-05-2003 |
Let´s Dance |
Amstelveen |
4e |
21-04-2003 |
Hans Verhoeven
|
Boxmeer |
16e |
|
|
|